Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli birleşik şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma de gelir. proteinler - ancak ekip bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli koca maksadıyla "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı okunuşu örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel bir kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - etkili organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih bir kez seri kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile henüz süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan aynı ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, benzer semiz doku yoluna - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen tek yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek adale doku tekvin etmek kendince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi uğruna bu kavramlar Bunları deneyebilirsiniz sadece eş konsept kendince uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde Bu linki tıklayın fazla mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta em ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle birleşik grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez kısmı özgür satış amacıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler uğruna hususi olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz aşkın yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz önemli sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve bitimi problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin ehliyetli eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir kez spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini ve mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Bu Sayfada Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar